Що таке пінопластові фасади?

Фасади з пінопласту – це нове розуміння архітектурної досконалості, яке дає ту саму розкіш і естетику, значно заощаджуючи час і кошти. Основою у виробництві фасадів є спінений полістирол – сучасний довговічний і екологічний будівельний матеріал.

Його особливість у тому, що він на 98% складається з повітря і тільки на 2% – з полістиролу. Цей матеріал формується під впливом високих температур, йому притаманні такі властивості:

  • легкість
  • надійність
  • довговічність
  • екологічність
  • стійкість до кліматичних і біологічних впливів

Переваги облицювання фасаду пінополістиролом

Пінополістирол – унікальний матеріал, який ідеально підходить для створення декоративних фасадів і оздоблення будинків. Він гідно стерпить усе: високу вологість, коливання температур, вплив ультрафіолетового випромінювання, і не втратить при цьому ані свої властивості, ані чудовий зовнішній вигляд.

Крім того, вироби з пінополістиролу мають невелику вагу і не роблять навантаження на будівлю. Вони міцні і довговічні, що є найважливішим фактором у справі облицювання фасадів.

Пінополістирольний фасад залишиться в першокласному стані на довгі десятиліття!

Що саме можна виготовити з пінополістиролу?

Різноманітність розмірів і форм для декоративних виробів із пінополістиролу настільки велика, що обмежуватися може хіба що фантазією автора. Ліпнина на фасад від вишуканих класичних до самих сміливих футуристичних варіантів стане яскравим втіленням архітектурного задуму. Колони з пінополістиролу виглядатимуть точнісенько як грецькі: настільки ж красиво і велично, при цьому у виготовленні вони набагато простіші й дешевші. Рустовані боссажі слугуватимуть прикрасою кутів будівлі, зробивши його образ повноцінним і завершеним.


Пінополістирольні фасади – це не тільки оздоблення будівель, але і відмінні інтер’єрні рішення.

Оздоблення всередині квартири або будинку набуде оригінальності і чудової якості із пінополістирольними виробами. Вони створюватимуть неповторну атмосферу і допоможуть набагато точніше втілити дизайнерський задум завдяки варіативній можливості у виробництві всіх елементів фасадів. З нами вашому інтер’єру доступні будь-які розміри і форми.