Ламель фасадна 1200*200* (50 — 250) мм

image

Фасадна Ламель – це смуги, нарізані з негорючих, гідрофобізованих тепло-, звукоізоляційних плит на синтетичному сполучному, виготовлених з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Волокна в ламелі розташовані перпендикулярно поверхні, що ізолюється. Завдяки особливій орієнтації волокон ламелі мають високу гнучкість, що полегшує ізоляцію криволінійних поверхонь.

Застосування:

Використовуються в якості теплоізоляції на зовнішній стороні фасадів. При цьому продукт служить підставою для нанесення захисного і декоративного шарів штукатурки. Також вироби застосовуються при утепленні ділянок стін, що мають криволінійну або «ламану» поверхню (еркери, пілястри і т. П.). Смуги монтуються спеціальним клейовим складом, який повинен наноситися повністю на поверхню виробу. Механічні кріплення використовуються спеціального виду з великими капелюшками і розташовуються вони, як правило, між смугами утеплювача.

Деякі системодержателі при утепленні будинків висотою до 20 м, не використовують механічне кріплення, т. К. Ламель має високу міцність на відрив шарів (не менше 80 кПа).