Пінополістирол із фольгою для підлоги

Вибір якісних матеріалів – надважлива частина будь-якого ремонту, особливо, якщо йдеться про утеплення підлоги. Адже коли з’ясується, що матеріал для цього був підібраний неправильно, доведеться або жити з цим, або заново переробляти весь ремонт. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно відразу ж орієнтуватися на найсучасніші рішення, які вже зарекомендували себе на ринку. Одне з таких – придбати фольгований утеплювач підлоги.

Цей матеріал прийшов на зміну мінеральній ваті, що використовувалася для утеплення раніше і мала купу недоліків. Вона промокала і від контакту з водою втрачала більшу частину своїх теплоізоляційних властивостей, була складною, а іноді навіть небезпечною в роботі.

Властивості фольгованого пінопласту

Фольгований пінопласт для підлоги складається з двох шарів, перший з яких відбиває, а другий – утримує тепло.

Фольга на зовнішньому шарі захищає утеплювач від намокання і має водовідштовхувальні властивості, що дозволяє зберегти структуру внутрішнього шару від руйнування і втрати своїх корисних якостей. Пінополістирол або пінопласт, розташований всередині, має пори, наповнені повітрям. Це наділяє матеріал чудовими теплоізоляційними властивостями, робить його пластичним і довговічним.

У результаті фольгований утеплювач підлоги має ряд додаткових корисних якостей, а саме:

  • шумоізоляцію
  • пароізоляцію
  • стійкість до коливань температур
  • захист приміщення від проникнення вологи

Крім того, фольгований пінополістирол є екологічним і нетоксичним рішенням, яке абсолютно безпечно для людини і не завдає шкоди навколишньому середовищу.